Przejdź do treści

Nasze Koty

Prezentowane poniżej kotki są wyjątkowo piękne i zadbane. Nasze podopieczne różnią się wiekiem, rozmiarami i wagą, ale każda z nich ma niepowtarzalny charakter. Każda jest wyjątkowa, choć wszystkie poruszają się z właściwą dla gatunku gracją i elegancją. Nasza to miejsce, gdzie kotki mają zapewnioną profesjonalną opiekę groomerską i medyczną, a także towarzystwo, dlatego jeśli planujesz kupić rasowego i szczęśliwego zwierzaka od sprawdzonych mam, zachęcamy do współpracy. Zawsze zapewniamy pupilom najlepsze, pełne miłości traktowanie, a dzięki temu masz pewność, że odbierane od nas kocięta dostały wszystko to, czego im potrzeba.

Kotki

CH KLEOPATRA Maskotka Carów*PL

Data ur.: 27. 07. 2005

Klara Mój Kot*PL

ur. 2013-12-05

hodowla kotów rosyjskich - Ulla

Ulla Mój Kot*PL

Data ur. 2014-04-05

Princessa Mój Kot*PL

Madzia-Lenka Mój Kot*PL

hodowla kotów łódzkie - Isabell

CH Isabella Mój Kot*PL

Wybierając kocięta, które oferuje nasza profesjonalna hodowla kotów rosyjskich niebieskich, możesz z łatwością prześledzić ich historię. Tutaj możesz sprawdzić ojców – nasze kocury z rodowodem z Czech, Danii i USA. Gwarantujemy, że wszyscy podopieczni to zwierzaki zadbane, zdrowe i piękne, o czym przesądzają charakterystyczne dla tej rasy uformowanie futra i doskonała sylwetka. Potwierdzeniem najlepszej opieki i profesjonalizmu, a co za tym idzie dostojnego wyglądu czworonogów, są nagrody, jakie otrzymują na międzynarodowych wystawach. W ten sposób masz pewność, że wybrane kocięta mają najlepsze pochodzenie.

Kocury

 GIC Catera American Dream*USA

ur. 2014-04-29

IC Light in the Hell Flash Arian CZ 

ur.20.04.2017

Jeśli poszukujesz pupila po kastracji, znajdziesz go u nas – sprawdź, co aktualnie ma do zaproponowania nasza hodowla kotów rosyjskich niebieskich w tym zakresie. Wybór osobnika bezpośrednio po sterylizacji (kastracja odbywa się w 4. miesiącu życia i tuż przed opuszczeniem hodowli) daje Ci pewność braku problemów związanych z ewentualną ciążą u kotek, a u kocurów m.in. hamuje temperament i ogranicza włóczęgostwo. Jednocześnie pamiętaj, że pupil po kastracji może mieć podwyższony apetyt i wymagać diety bogatej w tłuszcze oraz białko. Poznaj nasze młode koty i wybierz dla siebie jednego z nich lub zdecydujesz się większą liczbę Twoich nowych pupilów!

Kastraty

GIC ADELA Mój Kot*PL JW

Data ur.: 02. 12. 2006

Adelka to nasza niebieska przytulaneczka, jest kochana i umie sobie zaskarbić przyjaźń domowników.